SORU
20 Ocak 2011, PERŞEMBE


Nasıl Windows pip yüklemek için?

Nasıl pip Windows yüklü olmalıdır?

Cevapların özeti:

İçinde kullanmak isteyip istemediğinizi Python sürümüne bağlı olarak ve sanal bir ortam ya da değil:

 • Python sürümleri 2.7.9 ve 3.4.0, pip zaten yükleyin, bakın normal matth dahil başlangıç answer below. Eğer Python yükleme dizini içinde Scripts dizin yolunu sistemi PATH ortam değişkeni içeriyorsa kontrol pip bulunabilir.

 • Çok basit bir yaklaşımMart 2014 itibariylebirçok diğer kurulumları için these instructions from pip.pypa.io, yani download get-pip.py takip python get-pip.py (yönetici erişimi gerekebilir) çalıştırmak için. pip.exe Olası yolu (C:\PythonXX\Tools\Scripts\win_add2path.py çalıştırarak tamir istemiyorum Python yükleme senaryolarını klasörü içine yerleştirilir unutmayın.

 • Yükleyin ve pip içinde kullanabilirsinizsanal bir ortam. Ve yine, eğer yüklersenizPython 3.4 VENVson bir pip büyük olasılıkla zaten eklenecektir. Eğer orada mevcut değilse, sanal ortam içinde python get-pip.py çalışma, yukarıda görebilirsiniz. Thegauraw cevabı da below bkz.

Alternatif yollar:

 • Bir isenizActivePythonkullanıcı, Rafe Kettler cevap below bkz.

 • Bir isenizşokellalıwindows gibi apt-get paketleme sistemi olan kullanıcı, Martin Redola cevap here deneyebilirsiniz .

CEVAP
18 EYLÜL 2012, Salı


2.7.9 ve Python 3.4

İyi haber! Python 3.4 (Mart 2014 serbest) ve Python 2.7.9 (Aralık 2014 serbest) Pip ile gemi. Bu herhangi bir Python sürümü iyi özelliğidir. Kütüphanelerin toplumun zenginlik herkes için erişilebilir yapar. Yeni başlayanlar artık kurulum engelleyici bir zorluk olarak toplum kütüphaneler kullanamazlar. Paket Yöneticisi ile nakliye, Python, Ruby, açık kaynak kodlu çoğunluk toplumu ile Nodejs, Haskell, Perl, hemen hemen her diğer çağdaş dil katıldı. Python teşekkür ederim.

Tabii ki, bu Python ambalaj sorun çözüldü anlamına gelmez. Bu sinir bozucu bir deneyim olarak kalır. Ben Does python have a package/module management system? Bu Konuyu

Ve ne yazık ki herkes 2.7.8 veya daha önce Python kullanarak (toplumun büyük bir kısmını). Sana Pip gemi için planı yok. Manuel talimatları izleyin.

2 No. Python 2.7.8 ve 3 No. Python 3.3

Paket Yöneticisi olmadan 'batteries included' sloganı, Python, gemilerine karşı uçan. Daha da kötüsü, Pip--son--ironik kadar zor yüklemek için.

Resmi talimatları

http://www.pip-installer.org/en/latest/installing.html başına

get-pip.py, .txt yerine .py dosyası olarak kaydetmek için dikkatlice indirin. Daha sonra komut isteminden çalıştırın.

python get-pip.py

Belki bir yönetici komut isteminde bunu yapmak gerekir. http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc947813(v=ws.10).aspx takip et

Alternatif talimatları

Resmi belgelere kullanıcılar kaynaktan Pıp ve her bağımlılıkları yüklemek için söyler. Bu yeni başlayanlar için deneyimli ve engelleyici zor için sıkıcı.

Bizim iyiliğimiz için, Christoph Gohlke Windows yükleyicileri (.msi) popüler Python paketleri için hazırlar. Tüm Python sürümleri, hem de 64 bit 32 yükleyiciler inşa ediyor. Gerekir

 1. Yükleme setuptools 23**
 2. http://www.lfd.uci.edu/~gohlke/pythonlibs/#pip pıp yükleyin

Benim için, bu C:\Python27\Scripts\pip.exe Pıp yüklü. Bilgisayarınızda pip.exe Düzenle sonra Ekle klasörü (örn. 10**) senin yoluna (çevre değişkenleri Düzenle / Başlangıç). Şimdi komut satırından pip çalıştırmak mümkün olmalıdır. Bir paket yüklemeyi deneyin:

pip install httpie

İşte (umarım)! Ortak sorunlara çözüm aşağıda verilmiştir:

Proxy sorunları

Eğer bir ofiste çalışıyorsanız, bir HTTP proxy arkasında olabilir. Eğer öyleyse, çevre değişkenleri http_proxy and https_proxy ayarlayın. En Python uygulamaları (ve diğer ücretsiz yazılım) saygı bu. Örnek kullanımı:

http://proxy_url:port
http://username:password@proxy_url:port

Eğer gerçekten şanssız iseniz, proxy Microsoft NTLM proxy olabilir. Özgür yazılım baş edemez. Tek çözüm pis proxy özgür yazılım dostu bir proxy ileten kurmaktır. http://cntlm.sourceforge.net/

Vcvarsall bulunamadı.bat

Python modülleri, bölüm C veya C ile yazılmış olabilir . Pip kaynaktan derlemeye çalışır. Eğer C/C compiler yüklü ve yapılandırılmış yok eğer doğru değilse, bu şifreli bir hata iletisi görürsünüz.

Hata: vcvarsall.bulunamıyor bat

MinGW veya Visual C gibi installing a C compiler tarafından tamir edilebilir . Microsoft aslında özellikle Python ile kullanmak için gemi Veya http://aka.ms/vcpython27 deneyin

Genellikle daha kolay paket http://www.lfd.uci.edu/~gohlke/pythonlibs/ Christoph sitesinden kontrol etmek için olsa da

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • BSA

  BSA

  9 NİSAN 2012
 • maxman.tv

  maxman.tv

  29 EKİM 2013
 • Tutorials Junction

  Tutorials Ju

  1 Ocak 2014