SORU
31 Temmuz 2009, Cuma


Yenileme kaynakları Eclipse otomatik olarak?

Eclipse 3.4.2 ile PyDev) fiyatları ile eşitleme dışı kaynaklara (dosyalar onun dışında düzenlenmiş IDE) farklı diğer IDE kullandığım, tek kaynakları ile editörler açık olarak kabul out-of-sync. Eclipse, herhangi bir kaynak senkronizasyon dışında olabilir.

Bu herhangi bir dosya Tutulması dışında değişti sonra bir arama gerçekleştirdiğinizde, eğer açık bir editörleri varsa bile bir hata iletişim kutusu dosyaları senkronize değil, bana olsun, anlamına gelir. Bildiğim kadarıyla söyleyebilirim, yok küresel yenile komutu, yani ben zorla okumak proje isimleri (ben birkaç proje) iletişim hatası, ve bir sağ yenilemek için her onları.

Settings > General > Workspace, Refresh Automatically ayarı kontrol ettim ama bu hiçbir etkisi olmaz. Eclipse her zaman diskten etkin olmayan kaynakları yüklemek için sadece almak için herhangi bir yolu var mı?

CEVAP
18 Mayıs 2011, ÇARŞAMBA


Bu sorunu Eclipse 3.7 (Indigo) giderilecektir. "İkenYenileme Otomatik Olarak" kaynaklar geri sync, yenileme kanca sadece Windows için var, Linux ve Mac OS dosya sistemi düzenli olarak anket için ne getiriyor sonuçta.

3.7 yeni bir tercih Settings > General > Workspace > Refresh On Access (nam-ı diğer Hafif Yenileme). Bu tercih Tutulması olduğunu keşfeder zaman otomatik olarak kaynaklarını yenilemek için nedenler 'out-of-sync'. Açma veya dosya okuma ararken, meydana gelen out-of-senkron hataları önlemek.

Ayrıca bakınız: https://bugs.eclipse.org/303517

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • humanHardDrive

  humanHardDri

  16 Mart 2011
 • MagicofRahat

  MagicofRahat

  13 Temmuz 2007
 • The Warp Zone

  The Warp Zon

  24 AĞUSTOS 2007