SORU
6 Ocak 2010, ÇARŞAMBA


Ben C unit kullanmalısınız#'t negatif değerler için?

Sadece sayısız uzunluğu sayısı özellikleri, etc/ders uygulama denedim. int yerine uint. Bunu yaparken ancak, eğer kimse gerçekten bunu yapmak istiyor gibi aslında acı bunu fark ettim.

Ayrılmaz bir tip eller hemen hemen her şeyi verir int, Bu nedenle birkaç puan atmalarını gerektiren. Arabellek uzunluğu alanlarından birine dönüştü StringBuffer inşa etmek için bu sınıfta istedim. Bir döküm de gerektirir.

Sadece 4 ** buraya dönmek ben olup olmadığını merak ettim. Kesinlikle zaten tüm aralığı kullanarak değilim. Ben ne zamandan beri orada sadece uğraştığımı düşündümolamazaslında uint kullanmak için güzel bir fikir olacağını negatif (eğer öyle olsaydı, bir hata olurdu.

P. S.: gördüm this question ve bu en azından sebebini öğrendik çerçevesinde kendisini her zaman kullanır int ancak bu bile kendi kodu var aslında hantal sadık uint bana şunu düşündürdü görünüşe göre değil gerçekten istedim.

CEVAP
6 Ocak 2010, ÇARŞAMBA


Yapacağım eklemek için diğer cevapları da kullanarak birim olarak tür bir kamusal alan, özellik, yöntem, parametre ve benzeri bir ihlali Ortak Dil Belirtimi kuralları ve Kaçınılması mümkün.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • foreignimage

  foreignimage

  13 HAZİRAN 2006
 • Living Waters

  Living Water

  9 AĞUSTOS 2006
 • Vladimir Jenko

  Vladimir Jen

  1 Mart 2010