SORU
16 HAZİRAN 2010, ÇARŞAMBA


Tek sayfa JavaScript web uygulama mimarisi?

Nasıl tek sayfa JS karmaşık bir web uygulaması istemci tarafı yapılandırılmış olmalıdır? Özellikle temiz model nesneleri açısından, UI bileşenleri, herhangi bir kontrol ve nesneleri uygulama yapısı hakkında merak server kalıcılık hallediyorum.

MVC ilk başta uygun gelmişti. Ama UI bileşenleri, iç içe geçmiş çeşitli derinliklerde (her biri kendi şekilde hareket etme/tepki için model veri, ve her üreten olayların kendilerini olabilir veya olmayabilir kolu doğrudan), gibi gelmiyor MVC olabilir temiz bir şekilde uygulanır. (Ama eğer durum böyle değilse lütfen beni düzeltin.)

--

(This question belli ki hiçbir şey tek sayfa uygulama en önemsiz dışında gerekli olan ajax kullanarak iki öneri sonuçlandı.)

CEVAP
16 HAZİRAN 2010, ÇARŞAMBA


PureMVC/JS MVC mimarisi en zarif IMO. Ondan çok şey öğrendim. Ben de Nicholas Zakas istemci tarafı mimarisi seçenekleri araştırma yardımcı tarafından Scalable JavaScript Application Architecture bulundu.

Diğer iki ipuçları

 1. Görünüm, odak, ve giriş yönetimi tek sayfa web uygulamaları özel ilgi alanları buldum
 2. Ben de faydalı ihtiyaç doğması uzak JS Kütüphanesi soyut, kapı ne zaman, fikrini değiştirmek için açık bırakarak, ya da mix ve maç için bulundu.

Bunu Paylaş:
 • Google+
 • E-Posta
Etiketler:

YORUMLAR

SPONSOR VİDEO

Rastgele Yazarlar

 • Candyrat Records

  Candyrat Rec

  10 Mayıs 2006
 • DudeFromUkraine

  DudeFromUkra

  7 Ocak 2008
 • michellefeng's channel

  michellefeng

  26 Kasım 2006